Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Zuurkool

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

13kcal

Eiwitten

1.1 g

2% ADH

Koolhydraten

0.6 g

0% ADH

Vetten

0.0 g

Vezels

3.2 g

11% ADH

Eiwitten
Koolhydraten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
13 kcal1%
Eiwitten
1.1 g2%
Koolhydraten
0.6 g0%
Vezels
3.2 g11%
Natrium
600 mg26%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën13 kcal1%
Eiwitten1.1 g2%
Koolhydraten0.6 g0%
Vetten0.0 g-
Vezels3.2 g11%
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium600 mg26%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A2.0 mcg0%
Vitamine C25 mg28%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.1 mg1%
Vitamine K31 mcg26%
Vitamine B10.0 mg-
Vitamine B20.0 mg3%
Vitamine B30.2 mg1%
Vitamine B60.1 mg8%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur9.0 mcg2%
Mineralen
Calcium62 mg5%
IJzer0.3 mg2%
Kalium210 mg4%
Magnesium9.0 mg2%
Zink0.1 mg1%
Fosfor30 mg2%
Selenium3.0 mcg5%
Koper0.0 mg3%
Mangaan0.2 mg7%

Productinformatie

NEVO code: 73
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026