Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Wijn

Dranken
NEVO 2025

Macronutrienten

76kcal

Eiwitten

0.1 g

0% ADH

Koolhydraten

0.2 g

0% ADH

Vetten

0.0 g

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Koolhydraten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
76 kcal4%
Eiwitten
0.1 g0%
Koolhydraten
0.2 g0%
Suikers
0.2 g0%
Natrium
7.0 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën76 kcal4%
Eiwitten0.1 g0%
Koolhydraten0.2 g0%
Vetten0.0 g-
Vezels0.0 g-
Suikers0.2 g0%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium7.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.0 mg-
Vitamine B10.0 mg-
Vitamine B20.0 mg2%
Vitamine B30.1 mg1%
Vitamine B60.0 mg2%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur1.0 mcg0%
Mineralen
Calcium8.0 mg1%
IJzer0.6 mg3%
Kalium70 mg1%
Magnesium10 mg2%
Zink0.1 mg0%
Fosfor12 mg1%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.0 mg2%

Productinformatie

NEVO code: 422
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 13 oktober 2026