Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Waterkers

Groente & Fruit
USDA

Macronutrienten

11kcal

Eiwitten

2.3 g

5% ADH

Koolhydraten

0.8 g

0% ADH

Vetten

0.1 g

0% ADH

Vezels

0.5 g

2% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
11 kcal1%
Eiwitten
2.3 g5%
Koolhydraten
0.8 g0%
Vetten
0.1 g0%
Vezels
0.5 g2%
Suikers
0.2 g0%
Verzadigd vet
0.0 g0%
Natrium
41 mg2%
Enkelvoudig onverzadigd
0.0 g0%
Meervoudig onverzadigd
0.0 g0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën11 kcal1%
Eiwitten2.3 g5%
Koolhydraten0.8 g0%
Vetten0.1 g0%
Vezels0.5 g2%
Suikers0.2 g0%
Verzadigd vet0.0 g0%
Natrium41 mg2%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g0%
Meervoudig onverzadigd0.0 g0%
Vitamines
Vitamine A160 mcg18%
Vitamine C43 mg48%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.1 mg8%
Vitamine B20.1 mg9%
Vitamine B60.1 mg8%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur9.0 mcg2%
Mineralen
Calcium120 mg9%
IJzer0.2 mg1%
Kalium330 mg7%
Magnesium21 mg5%
Zink0.1 mg1%
Fosfor60 mg5%
Selenium0.9 mcg2%
Koper0.1 mg9%
Mangaan0.2 mg11%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 170068
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026