Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Vijg

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

84kcal

Eiwitten

1.0 g

2% ADH

Koolhydraten

19.0 g

7% ADH

Vetten

0.0 g

Vezels

2.0 g

7% ADH

Eiwitten
Koolhydraten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
84 kcal4%
Eiwitten
1.0 g2%
Koolhydraten
19 g7%
Vezels
2.0 g7%
Suikers
19 g38%
Natrium
1.0 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën84 kcal4%
Eiwitten1.0 g2%
Koolhydraten19 g7%
Vetten0.0 g-
Vezels2.0 g7%
Suikers19 g38%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium1.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A13 mcg1%
Vitamine C3.0 mg3%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.1 mg1%
Vitamine K4.7 mcg4%
Vitamine B10.1 mg5%
Vitamine B20.1 mg4%
Vitamine B30.5 mg3%
Vitamine B60.1 mg6%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur8.0 mcg2%
Mineralen
Calcium54 mg4%
IJzer0.6 mg3%
Kalium253 mg5%
Magnesium15 mg4%
Zink0.3 mg3%
Fosfor32 mg3%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.1 mg7%
Mangaan0.1 mg6%

Productinformatie

NEVO code: 1010
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026