Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Speculaaskruiden

Kruiden & Specerijen
USDA

Macronutrienten

342kcal

Eiwitten

5.8 g

12% ADH

Koolhydraten

54.5 g

20% ADH

Vetten

12.6 g

16% ADH

Vezels

14.8 g

53% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
342 kcal17%
Eiwitten
5.8 g12%
Koolhydraten
54 g20%
Vetten
13 g16%
Vezels
15 g53%
Suikers
7.8 g16%
Verzadigd vet
6.5 g33%
Natrium
52 mg2%
Enkelvoudig onverzadigd
1.1 g3%
Meervoudig onverzadigd
0.8 g4%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën342 kcal17%
Eiwitten5.8 g12%
Koolhydraten54 g20%
Vetten13 g16%
Vezels15 g53%
Suikers7.8 g16%
Verzadigd vet6.5 g33%
Natrium52 mg2%
Cholesterol0.0 mg-
Enkelvoudig onverzadigd1.1 g3%
Meervoudig onverzadigd0.8 g4%
Vitamines
Vitamine A13 mcg1%
Vitamine C23 mg26%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.1 mg11%
Vitamine B20.1 mg11%
Vitamine B60.4 mg24%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur24 mcg6%
Mineralen
Calcium682 mg52%
IJzer20 mg110%
Kalium663 mg14%
Magnesium136 mg32%
Zink2.4 mg22%
Fosfor118 mg9%
Selenium9.3 mcg17%
Koper0.5 mg54%
Mangaan16 mg689%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 171332
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026