Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Soepkip

Vlees & Vis
NEVO 2025

Macronutrienten

247kcal

Eiwitten

19.0 g

38% ADH

Koolhydraten

0.0 g

Vetten

19.0 g

24% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
247 kcal12%
Eiwitten
19 g38%
Vetten
19 g24%
Verzadigd vet
5.5 g28%
Natrium
70 mg3%
Cholesterol
94 mg31%
Transvetten
0.3 g
Enkelvoudig onverzadigd
5.7 g13%
Meervoudig onverzadigd
4.3 g20%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën247 kcal12%
Eiwitten19 g38%
Koolhydraten0.0 g-
Vetten19 g24%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet5.5 g28%
Natrium70 mg3%
Cholesterol94 mg31%
Transvetten0.3 g-
Enkelvoudig onverzadigd5.7 g13%
Meervoudig onverzadigd4.3 g20%
Vitamines
Vitamine A38 mcg4%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.3 mcg2%
Vitamine E1.2 mg8%
Vitamine B10.1 mg8%
Vitamine B20.1 mg12%
Vitamine B310 mg63%
Vitamine B60.2 mg12%
Vitamine B120.2 mcg8%
Foliumzuur9.2 mcg2%
Mineralen
Calcium10 mg1%
IJzer0.8 mg4%
Kalium300 mg6%
Magnesium21 mg5%
Zink1.4 mg12%
Fosfor200 mg16%
Selenium13 mcg24%
Koper0.1 mg17%

Productinformatie

NEVO code: 1306
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026