Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Snijbiet

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

29kcal

Eiwitten

3.0 g

6% ADH

Koolhydraten

3.0 g

1% ADH

Vetten

0.0 g

Vezels

2.5 g

9% ADH

Eiwitten
Koolhydraten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
29 kcal1%
Eiwitten
3.0 g6%
Koolhydraten
3.0 g1%
Vezels
2.5 g9%
Suikers
3.0 g6%
Natrium
200 mg9%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën29 kcal1%
Eiwitten3.0 g6%
Koolhydraten3.0 g1%
Vetten0.0 g-
Vezels2.5 g9%
Suikers3.0 g6%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium200 mg9%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A383 mcg43%
Vitamine C35 mg39%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine K830 mcg692%
Vitamine B10.1 mg8%
Vitamine B20.2 mg13%
Vitamine B30.4 mg3%
Vitamine B60.2 mg13%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur165 mcg41%
Mineralen
Calcium90 mg7%
IJzer4.0 mg22%
Kalium300 mg6%
Magnesium11 mg3%
Fosfor40 mg3%

Productinformatie

NEVO code: 563
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 14 oktober 2026