Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Sinaasappelsap

Dranken
NEVO 2025

Macronutrienten

45kcal

Eiwitten

0.6 g

1% ADH

Koolhydraten

9.5 g

3% ADH

Vetten

0.1 g

0% ADH

Vezels

0.3 g

1% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
45 kcal2%
Eiwitten
0.6 g1%
Koolhydraten
9.5 g3%
Vetten
0.1 g0%
Vezels
0.3 g1%
Suikers
9.1 g18%
Natrium
1.0 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën45 kcal2%
Eiwitten0.6 g1%
Koolhydraten9.5 g3%
Vetten0.1 g0%
Vezels0.3 g1%
Suikers9.1 g18%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium1.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A2.0 mcg0%
Vitamine C31 mg34%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.2 mg1%
Vitamine K0.1 mcg0%
Vitamine B10.1 mg6%
Vitamine B20.0 mg2%
Vitamine B30.3 mg2%
Vitamine B60.1 mg3%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur23 mcg6%
Mineralen
Calcium12 mg1%
IJzer0.1 mg1%
Kalium172 mg4%
Magnesium12 mg3%
Zink0.1 mg1%
Fosfor19 mg2%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.0 mg3%
Mangaan0.0 mg1%

Productinformatie

NEVO code: 410
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026