Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Saucijzen

Vlees & Vis
NEVO 2025

Macronutrienten

226kcal

Eiwitten

16.8 g

34% ADH

Koolhydraten

0.6 g

0% ADH

Vetten

17.2 g

22% ADH

Vezels

0.3 g

1% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
226 kcal11%
Eiwitten
17 g34%
Koolhydraten
0.6 g0%
Vetten
17 g22%
Vezels
0.3 g1%
Suikers
0.5 g1%
Verzadigd vet
6.4 g32%
Natrium
643 mg28%
Cholesterol
47 mg16%
Enkelvoudig onverzadigd
7.5 g17%
Meervoudig onverzadigd
2.1 g10%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën226 kcal11%
Eiwitten17 g34%
Koolhydraten0.6 g0%
Vetten17 g22%
Vezels0.3 g1%
Suikers0.5 g1%
Verzadigd vet6.4 g32%
Natrium643 mg28%
Cholesterol47 mg16%
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd7.5 g17%
Meervoudig onverzadigd2.1 g10%
Vitamines
Vitamine A14 mcg2%
Vitamine C24 mg27%
Vitamine D0.7 mcg3%
Vitamine E0.7 mg5%
Vitamine B10.4 mg37%
Vitamine B20.1 mg11%
Vitamine B36.9 mg43%
Vitamine B60.4 mg21%
Vitamine B120.7 mcg29%
Foliumzuur5.7 mcg1%
Mineralen
Calcium13 mg1%
IJzer0.9 mg5%
Kalium315 mg7%
Magnesium20 mg5%
Zink2.3 mg21%
Fosfor176 mg14%
Selenium10 mcg18%
Koper0.1 mg8%

Productinformatie

NEVO code: 1417
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026