Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Salie, vers

Kruiden & Specerijen
NEVO 2025

Macronutrienten

43kcal

Eiwitten

3.3 g

7% ADH

Koolhydraten

4.1 g

1% ADH

Vetten

0.7 g

1% ADH

Vezels

3.2 g

11% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
43 kcal2%
Eiwitten
3.3 g7%
Koolhydraten
4.1 g1%
Vetten
0.7 g1%
Vezels
3.2 g11%
Suikers
2.1 g4%
Verzadigd vet
0.2 g1%
Natrium
24 mg1%
Enkelvoudig onverzadigd
0.2 g0%
Meervoudig onverzadigd
0.2 g1%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën43 kcal2%
Eiwitten3.3 g7%
Koolhydraten4.1 g1%
Vetten0.7 g1%
Vezels3.2 g11%
Suikers2.1 g4%
Verzadigd vet0.2 g1%
Natrium24 mg1%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.2 g0%
Meervoudig onverzadigd0.2 g1%
Vitamines
Vitamine A167 mcg19%
Vitamine C54 mg60%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E1.1 mg7%
Vitamine K196 mcg163%
Vitamine B10.1 mg7%
Vitamine B20.2 mg15%
Vitamine B30.8 mg5%
Vitamine B60.2 mg14%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur75 mcg19%
Mineralen
Calcium125 mg10%
IJzer4.2 mg23%
Kalium499 mg11%
Magnesium26 mg6%
Zink0.6 mg6%
Fosfor43 mg3%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.0 mg1%

Productinformatie

NEVO code: 5415
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026