Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Rood fruit

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

39kcal

Eiwitten

0.9 g

2% ADH

Koolhydraten

6.0 g

2% ADH

Vetten

0.1 g

0% ADH

Vezels

2.6 g

9% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
39 kcal2%
Eiwitten
0.9 g2%
Koolhydraten
6.0 g2%
Vetten
0.1 g0%
Vezels
2.6 g9%
Suikers
5.8 g12%
Natrium
2.0 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën39 kcal2%
Eiwitten0.9 g2%
Koolhydraten6.0 g2%
Vetten0.1 g0%
Vezels2.6 g9%
Suikers5.8 g12%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium2.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A4.0 mcg0%
Vitamine C43 mg48%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.8 mg5%
Vitamine K9.9 mcg8%
Vitamine B10.1 mg4%
Vitamine B20.0 mg2%
Vitamine B30.3 mg2%
Vitamine B60.1 mg3%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur28 mcg7%
Mineralen
Calcium20 mg2%
IJzer0.9 mg5%
Kalium193 mg4%
Magnesium14 mg3%
Zink0.2 mg2%
Fosfor30 mg2%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.1 mg10%

Productinformatie

NEVO code: 5279
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026