Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Paranoten

Noten & Zaden
NEVO 2025

Macronutrienten

687kcal

Eiwitten

14.3 g

29% ADH

Koolhydraten

2.6 g

1% ADH

Vetten

67.1 g

86% ADH

Vezels

7.5 g

27% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
687 kcal34%
Eiwitten
14 g29%
Koolhydraten
2.6 g1%
Vetten
67 g86%
Vezels
7.5 g27%
Suikers
2.3 g5%
Verzadigd vet
16 g81%
Natrium
1.0 mg0%
Enkelvoudig onverzadigd
24 g54%
Meervoudig onverzadigd
24 g109%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën687 kcal34%
Eiwitten14 g29%
Koolhydraten2.6 g1%
Vetten67 g86%
Vezels7.5 g27%
Suikers2.3 g5%
Verzadigd vet16 g81%
Natrium1.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd24 g54%
Meervoudig onverzadigd24 g109%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C1.0 mg1%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E6.6 mg44%
Vitamine K0.0 mcg-
Vitamine B10.6 mg52%
Vitamine B20.0 mg3%
Vitamine B32.5 mg16%
Vitamine B60.1 mg6%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur22 mcg6%
Mineralen
Calcium160 mg12%
IJzer3.1 mg17%
Kalium590 mg13%
Magnesium350 mg83%
Zink4.1 mg37%
Fosfor650 mg52%
Selenium1917 mcg3485%
Koper1.7 mg193%

Productinformatie

NEVO code: 203
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026