Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Paddenstoelen, gedroogd

Groente & Fruit
USDA

Macronutrienten

296kcal

Eiwitten

9.6 g

19% ADH

Koolhydraten

63.9 g

23% ADH

Vetten

1.0 g

1% ADH

Vezels

11.5 g

41% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
296 kcal15%
Eiwitten
9.6 g19%
Koolhydraten
64 g23%
Vetten
1.0 g1%
Vezels
12 g41%
Suikers
2.2 g4%
Verzadigd vet
0.2 g1%
Natrium
13 mg1%
Enkelvoudig onverzadigd
0.3 g1%
Meervoudig onverzadigd
0.2 g1%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën296 kcal15%
Eiwitten9.6 g19%
Koolhydraten64 g23%
Vetten1.0 g1%
Vezels12 g41%
Suikers2.2 g4%
Verzadigd vet0.2 g1%
Natrium13 mg1%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.3 g1%
Meervoudig onverzadigd0.2 g1%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C3.5 mg4%
Vitamine D3.9 mcg20%
Vitamine B10.3 mg25%
Vitamine B21.3 mg98%
Vitamine B61.0 mg57%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur163 mcg41%
Mineralen
Calcium11 mg1%
IJzer1.7 mg10%
Kalium1534 mg33%
Magnesium132 mg31%
Zink7.7 mg70%
Fosfor294 mg24%
Selenium46 mcg84%
Koper5.2 mg574%
Mangaan1.2 mg51%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 168436
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026