Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Olijven, groen

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

113kcal

Eiwitten

0.9 g

2% ADH

Koolhydraten

0.5 g

0% ADH

Vetten

11.0 g

14% ADH

Vezels

4.0 g

14% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
113 kcal6%
Eiwitten
0.9 g2%
Koolhydraten
0.5 g0%
Vetten
11 g14%
Vezels
4.0 g14%
Suikers
0.5 g1%
Verzadigd vet
1.6 g8%
Natrium
1707 mg74%
Enkelvoudig onverzadigd
7.9 g18%
Meervoudig onverzadigd
1.0 g5%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën113 kcal6%
Eiwitten0.9 g2%
Koolhydraten0.5 g0%
Vetten11 g14%
Vezels4.0 g14%
Suikers0.5 g1%
Verzadigd vet1.6 g8%
Natrium1707 mg74%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd7.9 g18%
Meervoudig onverzadigd1.0 g5%
Vitamines
Vitamine A24 mcg3%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E2.0 mg13%
Vitamine K1.4 mcg1%
Vitamine B10.0 mg2%
Vitamine B20.0 mg1%
Vitamine B30.2 mg1%
Vitamine B60.0 mg1%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur3.0 mcg1%
Mineralen
Calcium61 mg5%
IJzer1.8 mg10%
Kalium91 mg2%
Magnesium22 mg5%
Zink0.2 mg2%
Fosfor17 mg1%
Selenium1.0 mcg2%
Koper0.2 mg26%

Productinformatie

NEVO code: 137
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026