Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Notenpasta

Noten & Zaden
NEVO 2025

Macronutrienten

639kcal

Eiwitten

19.8 g

40% ADH

Koolhydraten

10.9 g

4% ADH

Vetten

55.9 g

72% ADH

Vezels

6.6 g

24% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
639 kcal32%
Eiwitten
20 g40%
Koolhydraten
11 g4%
Vetten
56 g72%
Vezels
6.6 g24%
Suikers
4.4 g9%
Verzadigd vet
5.6 g28%
Natrium
6.0 mg0%
Enkelvoudig onverzadigd
38 g85%
Meervoudig onverzadigd
10 g46%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën639 kcal32%
Eiwitten20 g40%
Koolhydraten11 g4%
Vetten56 g72%
Vezels6.6 g24%
Suikers4.4 g9%
Verzadigd vet5.6 g28%
Natrium6.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd38 g85%
Meervoudig onverzadigd10 g46%
Vitamines
Vitamine A1.0 mcg0%
Vitamine C1.0 mg1%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E13 mg86%
Vitamine B10.3 mg23%
Vitamine B20.3 mg25%
Vitamine B37.3 mg46%
Vitamine B60.2 mg12%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur59 mcg15%
Mineralen
Calcium162 mg12%
IJzer4.5 mg25%
Kalium741 mg16%
Magnesium245 mg58%
Zink3.7 mg34%
Fosfor517 mg41%
Selenium14 mcg25%
Koper1.3 mg142%

Productinformatie

NEVO code: 5292
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026