Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Merguez

Vlees & Vis
Open Food Facts

Macronutrienten

270kcal

Eiwitten

16.5 g

33% ADH

Koolhydraten

1.0 g

0% ADH

Vetten

22.0 g

28% ADH

Vezels

0.3 g

1% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
270 kcal14%
Eiwitten
17 g33%
Koolhydraten
1.0 g0%
Vetten
22 g28%
Vezels
0.3 g1%
Suikers
0.4 g1%
Verzadigd vet
11 g55%
Natrium
532 mg23%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën270 kcal14%
Eiwitten17 g33%
Koolhydraten1.0 g0%
Vetten22 g28%
Vezels0.3 g1%
Suikers0.4 g1%
Verzadigd vet11 g55%
Natrium532 mg23%

Productinformatie

Bewerkingsgraad (NOVA): 4 - ultrabewerkt
Glycemische index: Niet van toepassing
Bron: Open Food FactsLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026