Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Massaman curry pasta

Kruiden & Specerijen
Open Food Facts

Macronutrienten

344kcal

Eiwitten

3.2 g

6% ADH

Koolhydraten

18.9 g

7% ADH

Vetten

28.4 g

36% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
344 kcal17%
Eiwitten
3.2 g6%
Koolhydraten
19 g7%
Vetten
28 g36%
Suikers
6.4 g13%
Verzadigd vet
12 g59%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën344 kcal17%
Eiwitten3.2 g6%
Koolhydraten19 g7%
Vetten28 g36%
Vezels0.0 g-
Suikers6.4 g13%
Verzadigd vet12 g59%

Productinformatie

Bewerkingsgraad (NOVA): 2 - culinair ingrediënt
Glycemische index: Laag
Bron: Open Food FactsLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026