Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Lamsbiefstuk

Vlees & Vis
USDA

Macronutrienten

134kcal

Eiwitten

20.6 g

41% ADH

Koolhydraten

0.0 g

Vetten

5.1 g

7% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
134 kcal7%
Eiwitten
21 g41%
Vetten
5.1 g7%
Verzadigd vet
1.8 g9%
Natrium
64 mg3%
Cholesterol
66 mg22%
Enkelvoudig onverzadigd
2.0 g5%
Meervoudig onverzadigd
0.5 g2%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën134 kcal7%
Eiwitten21 g41%
Koolhydraten0.0 g-
Vetten5.1 g7%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet1.8 g9%
Natrium64 mg3%
Cholesterol66 mg22%
Enkelvoudig onverzadigd2.0 g5%
Meervoudig onverzadigd0.5 g2%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine B10.1 mg12%
Vitamine B20.3 mg19%
Vitamine B60.2 mg10%
Vitamine B122.8 mcg115%
Foliumzuur24 mcg6%
Mineralen
Calcium7.0 mg1%
IJzer1.8 mg10%
Kalium284 mg6%
Magnesium27 mg6%
Zink3.8 mg34%
Fosfor189 mg15%
Selenium23 mcg43%
Koper0.1 mg15%
Mangaan0.0 mg1%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 174317
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026