Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Krulsla

Groente & Fruit
USDA

Macronutrienten

18kcal

Eiwitten

1.1 g

2% ADH

Koolhydraten

2.8 g

1% ADH

Vetten

0.2 g

0% ADH

Vezels

1.3 g

5% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
18 kcal1%
Eiwitten
1.1 g2%
Koolhydraten
2.8 g1%
Vetten
0.2 g0%
Vezels
1.3 g5%
Suikers
0.8 g2%
Verzadigd vet
0.0 g0%
Natrium
29 mg1%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën18 kcal1%
Eiwitten1.1 g2%
Koolhydraten2.8 g1%
Vetten0.2 g0%
Vezels1.3 g5%
Suikers0.8 g2%
Verzadigd vet0.0 g0%
Natrium29 mg1%
Vitamines
Vitamine C15 mg17%
Vitamine B10.1 mg7%
Vitamine B60.1 mg4%
Mineralen
Calcium40 mg3%
IJzer0.3 mg2%
Kalium277 mg6%
Magnesium13 mg3%
Zink0.3 mg3%
Fosfor27 mg2%
Koper0.0 mg4%
Mangaan0.2 mg7%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 2346391
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026