Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Kruidnagel

Kruiden & Specerijen
NEVO 2025

Macronutrienten

431kcal

Eiwitten

6.0 g

12% ADH

Koolhydraten

52.0 g

19% ADH

Vetten

20.0 g

26% ADH

Vezels

9.6 g

34% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
431 kcal22%
Eiwitten
6.0 g12%
Koolhydraten
52 g19%
Vetten
20 g26%
Vezels
9.6 g34%
Verzadigd vet
1.9 g10%
Natrium
243 mg11%
Enkelvoudig onverzadigd
7.7 g18%
Meervoudig onverzadigd
9.6 g44%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën431 kcal22%
Eiwitten6.0 g12%
Koolhydraten52 g19%
Vetten20 g26%
Vezels9.6 g34%
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet1.9 g10%
Natrium243 mg11%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd7.7 g18%
Meervoudig onverzadigd9.6 g44%
Vitamines
Vitamine A4.0 mcg0%
Vitamine C81 mg90%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine K142 mcg118%
Vitamine B10.1 mg10%
Vitamine B20.3 mg21%
Vitamine B31.5 mg9%
Vitamine B120.0 mcg-
Mineralen
Calcium646 mg50%
IJzer8.7 mg48%
Kalium1102 mg23%
Fosfor105 mg8%

Productinformatie

NEVO code: 828
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026