Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Komkommer

Groente & Fruit
USDA

Macronutrienten

14kcal

Eiwitten

0.6 g

1% ADH

Koolhydraten

2.5 g

1% ADH

Vetten

0.2 g

0% ADH

Vezels

0.5 g

2% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
14 kcal1%
Eiwitten
0.6 g1%
Koolhydraten
2.5 g1%
Vetten
0.2 g0%
Vezels
0.5 g2%
Suikers
1.7 g3%
Verzadigd vet
0.0 g0%
Natrium
1.5 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën14 kcal1%
Eiwitten0.6 g1%
Koolhydraten2.5 g1%
Vetten0.2 g0%
Vezels0.5 g2%
Suikers1.7 g3%
Verzadigd vet0.0 g0%
Natrium1.5 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Vitamines
Vitamine A5.0 mcg1%
Vitamine C2.8 mg3%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.0 mg2%
Vitamine B20.0 mg3%
Vitamine B60.0 mg2%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur7.0 mcg2%
Mineralen
Calcium16 mg1%
IJzer0.0 mg-
Kalium170 mg4%
Magnesium10 mg2%
Zink0.2 mg2%
Fosfor23 mg2%
Selenium0.3 mcg1%
Koper0.1 mg7%
Mangaan0.1 mg4%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 2346406
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 13 oktober 2026