Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Kokoschips, geroosterd

Noten & Zaden
USDA

Macronutrienten

660kcal

Eiwitten

6.9 g

14% ADH

Koolhydraten

7.3 g

3% ADH

Vetten

64.5 g

83% ADH

Vezels

16.3 g

58% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
660 kcal33%
Eiwitten
6.9 g14%
Koolhydraten
7.3 g3%
Vetten
65 g83%
Vezels
16 g58%
Suikers
7.3 g15%
Verzadigd vet
57 g286%
Natrium
37 mg2%
Enkelvoudig onverzadigd
2.7 g6%
Meervoudig onverzadigd
0.7 g3%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën660 kcal33%
Eiwitten6.9 g14%
Koolhydraten7.3 g3%
Vetten65 g83%
Vezels16 g58%
Suikers7.3 g15%
Verzadigd vet57 g286%
Natrium37 mg2%
Cholesterol0.0 mg-
Enkelvoudig onverzadigd2.7 g6%
Meervoudig onverzadigd0.7 g3%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C1.5 mg2%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.1 mg5%
Vitamine B20.1 mg8%
Vitamine B60.3 mg18%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur9.0 mcg2%
Mineralen
Calcium26 mg2%
IJzer3.3 mg18%
Kalium543 mg12%
Magnesium90 mg21%
Zink2.0 mg18%
Fosfor206 mg16%
Selenium19 mcg34%
Koper0.8 mg88%
Mangaan2.7 mg119%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 170170
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026