Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Kippenlever

Vlees & Vis
NEVO 2025

Macronutrienten

128kcal

Eiwitten

19.1 g

38% ADH

Koolhydraten

1.0 g

0% ADH

Vetten

5.4 g

7% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
128 kcal6%
Eiwitten
19 g38%
Koolhydraten
1.0 g0%
Vetten
5.4 g7%
Verzadigd vet
1.7 g9%
Natrium
106 mg5%
Cholesterol
360 mg120%
Transvetten
0.5 g
Enkelvoudig onverzadigd
0.8 g2%
Meervoudig onverzadigd
1.1 g5%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën128 kcal6%
Eiwitten19 g38%
Koolhydraten1.0 g0%
Vetten5.4 g7%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet1.7 g9%
Natrium106 mg5%
Cholesterol360 mg120%
Transvetten0.5 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.8 g2%
Meervoudig onverzadigd1.1 g5%
Vitamines
Vitamine A9152 mcg1017%
Vitamine C28 mg31%
Vitamine D0.8 mcg4%
Vitamine E2.5 mg17%
Vitamine B10.6 mg50%
Vitamine B21.0 mg80%
Vitamine B317 mg104%
Vitamine B60.3 mg18%
Vitamine B1235 mcg1458%
Foliumzuur360 mcg90%
Mineralen
Calcium7.0 mg1%
IJzer9.7 mg54%
Kalium302 mg6%
Magnesium22 mg5%
Zink3.2 mg29%
Fosfor303 mg24%
Selenium49 mcg89%
Koper0.2 mg22%
Mangaan0.3 mg11%

Productinformatie

NEVO code: 475
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026