Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Kalfsvlees

Vlees & Vis
USDA

Macronutrienten

144kcal

Eiwitten

19.4 g

39% ADH

Koolhydraten

0.0 g

Vetten

6.8 g

9% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
144 kcal7%
Eiwitten
19 g39%
Vetten
6.8 g9%
Verzadigd vet
2.8 g14%
Natrium
82 mg4%
Cholesterol
82 mg27%
Enkelvoudig onverzadigd
2.6 g6%
Meervoudig onverzadigd
0.5 g2%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën144 kcal7%
Eiwitten19 g39%
Koolhydraten0.0 g-
Vetten6.8 g9%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet2.8 g14%
Natrium82 mg4%
Cholesterol82 mg27%
Enkelvoudig onverzadigd2.6 g6%
Meervoudig onverzadigd0.5 g2%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine B10.1 mg7%
Vitamine B20.3 mg21%
Vitamine B60.4 mg24%
Vitamine B121.3 mcg56%
Foliumzuur13 mcg3%
Mineralen
Calcium15 mg1%
IJzer0.8 mg5%
Kalium315 mg7%
Magnesium24 mg6%
Zink3.1 mg28%
Fosfor203 mg16%
Selenium8.4 mcg15%
Koper0.1 mg12%
Mangaan0.0 mg1%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 173815
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 14 oktober 2026