Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Kaas, belegen 30+, geraspt

Zuivel & Eieren
NEVO 2025

Macronutrienten

306kcal

Eiwitten

31.9 g

64% ADH

Koolhydraten

0.0 g

Vetten

19.8 g

25% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
306 kcal15%
Eiwitten
32 g64%
Vetten
20 g25%
Verzadigd vet
13 g65%
Natrium
696 mg30%
Cholesterol
54 mg18%
Transvetten
0.5 g
Enkelvoudig onverzadigd
4.2 g10%
Meervoudig onverzadigd
0.6 g3%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën306 kcal15%
Eiwitten32 g64%
Koolhydraten0.0 g-
Vetten20 g25%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet13 g65%
Natrium696 mg30%
Cholesterol54 mg18%
Transvetten0.5 g-
Enkelvoudig onverzadigd4.2 g10%
Meervoudig onverzadigd0.6 g3%
Vitamines
Vitamine A199 mcg22%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.2 mcg1%
Vitamine E0.5 mg3%
Vitamine K48 mcg40%
Vitamine B10.0 mg3%
Vitamine B20.3 mg25%
Vitamine B36.7 mg42%
Vitamine B60.1 mg3%
Vitamine B122.2 mcg93%
Foliumzuur35 mcg9%
Mineralen
Calcium1033 mg79%
IJzer0.2 mg1%
Kalium107 mg2%
Magnesium40 mg10%
Zink4.5 mg41%
Fosfor667 mg53%
Selenium15 mcg27%
Koper0.1 mg9%

Productinformatie

NEVO code: 3164
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026