Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Haverdrink, ongezoet

Zuivel & Eieren
NEVO 2025

Macronutrienten

40kcal

Eiwitten

0.3 g

1% ADH

Koolhydraten

7.1 g

3% ADH

Vetten

1.1 g

1% ADH

Vezels

0.5 g

2% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
40 kcal2%
Eiwitten
0.3 g1%
Koolhydraten
7.1 g3%
Vetten
1.1 g1%
Vezels
0.5 g2%
Suikers
2.3 g5%
Verzadigd vet
0.1 g1%
Natrium
31 mg1%
Enkelvoudig onverzadigd
0.4 g1%
Meervoudig onverzadigd
0.5 g2%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën40 kcal2%
Eiwitten0.3 g1%
Koolhydraten7.1 g3%
Vetten1.1 g1%
Vezels0.5 g2%
Suikers2.3 g5%
Verzadigd vet0.1 g1%
Natrium31 mg1%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.4 g1%
Meervoudig onverzadigd0.5 g2%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.4 mg3%
Vitamine K0.4 mcg0%
Vitamine B10.0 mg2%
Vitamine B20.0 mg1%
Vitamine B30.1 mg1%
Vitamine B60.0 mg0%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur2.5 mcg1%
Mineralen
Calcium3.0 mg0%
IJzer0.0 mg-
Kalium30 mg1%
Magnesium3.0 mg1%
Zink0.0 mg0%
Fosfor12 mg1%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.0 mg2%

Productinformatie

NEVO code: 5463
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026