Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Glasnoedels

Granen & Peulvruchten
USDA

Macronutrienten

351kcal

Eiwitten

0.2 g

0% ADH

Koolhydraten

85.6 g

31% ADH

Vetten

0.1 g

0% ADH

Vezels

0.5 g

2% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
351 kcal18%
Eiwitten
0.2 g0%
Koolhydraten
86 g31%
Vetten
0.1 g0%
Vezels
0.5 g2%
Verzadigd vet
0.0 g0%
Natrium
10 mg0%
Enkelvoudig onverzadigd
0.0 g0%
Meervoudig onverzadigd
0.0 g0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën351 kcal18%
Eiwitten0.2 g0%
Koolhydraten86 g31%
Vetten0.1 g0%
Vezels0.5 g2%
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet0.0 g0%
Natrium10 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g0%
Meervoudig onverzadigd0.0 g0%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.1 mg13%
Vitamine B20.0 mg-
Vitamine B60.1 mg3%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur2.0 mcg1%
Mineralen
Calcium25 mg2%
IJzer2.2 mg12%
Kalium10 mg0%
Magnesium3.0 mg1%
Zink0.4 mg4%
Fosfor32 mg3%
Selenium7.9 mcg14%
Koper0.1 mg9%
Mangaan0.1 mg4%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 174258
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026