Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Dadels, gedroogd

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

305kcal

Eiwitten

2.0 g

4% ADH

Koolhydraten

70.5 g

26% ADH

Vetten

0.0 g

Vezels

7.5 g

27% ADH

Eiwitten
Koolhydraten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
305 kcal15%
Eiwitten
2.0 g4%
Koolhydraten
71 g26%
Vezels
7.5 g27%
Suikers
71 g141%
Natrium
10 mg0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën305 kcal15%
Eiwitten2.0 g4%
Koolhydraten71 g26%
Vetten0.0 g-
Vezels7.5 g27%
Suikers71 g141%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium10 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.0 g-
Vitamines
Vitamine A3.0 mcg0%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.7 mg5%
Vitamine K3.7 mcg3%
Vitamine B10.1 mg4%
Vitamine B20.1 mg8%
Vitamine B32.2 mg14%
Vitamine B60.1 mg6%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur13 mcg3%
Mineralen
Calcium70 mg5%
IJzer1.5 mg8%
Kalium600 mg13%
Magnesium50 mg12%
Zink0.3 mg3%
Fosfor60 mg5%
Selenium3.0 mcg5%
Koper0.3 mg29%
Mangaan0.3 mg11%

Productinformatie

NEVO code: 181
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026