Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Boekweitvlokken

Granen & Peulvruchten
USDA

Macronutrienten

332kcal

Eiwitten

11.1 g

22% ADH

Koolhydraten

67.1 g

24% ADH

Vetten

3.0 g

4% ADH

Vezels

4.0 g

14% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
332 kcal17%
Eiwitten
11 g22%
Koolhydraten
67 g24%
Vetten
3.0 g4%
Vezels
4.0 g14%
Suikers
1.5 g3%
Verzadigd vet
0.7 g4%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën332 kcal17%
Eiwitten11 g22%
Koolhydraten67 g24%
Vetten3.0 g4%
Vezels4.0 g14%
Suikers1.5 g3%
Verzadigd vet0.7 g4%
Natrium0.0 mg-
Cholesterol0.0 mg-
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine B10.5 mg45%
Vitamine B20.2 mg14%
Vitamine B60.3 mg16%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur30 mcg8%
Mineralen
Calcium14 mg1%
IJzer2.4 mg14%
Kalium415 mg9%
Magnesium203 mg48%
Zink2.2 mg20%
Fosfor374 mg30%
Selenium14 mcg25%
Koper0.5 mg53%
Mangaan1.2 mg53%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 2512378
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026