Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Augurk, zoetzuur zonder suiker

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

14kcal

Eiwitten

1.2 g

2% ADH

Koolhydraten

1.1 g

0% ADH

Vetten

0.3 g

0% ADH

Vezels

1.2 g

4% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
14 kcal1%
Eiwitten
1.2 g2%
Koolhydraten
1.1 g0%
Vetten
0.3 g0%
Vezels
1.2 g4%
Suikers
0.9 g2%
Verzadigd vet
0.1 g1%
Natrium
277 mg12%
Meervoudig onverzadigd
0.1 g0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën14 kcal1%
Eiwitten1.2 g2%
Koolhydraten1.1 g0%
Vetten0.3 g0%
Vezels1.2 g4%
Suikers0.9 g2%
Verzadigd vet0.1 g1%
Natrium277 mg12%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.1 g0%
Vitamines
Vitamine A13 mcg1%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.4 mg3%
Vitamine K47 mcg39%
Vitamine B10.0 mg-
Vitamine B20.0 mg-
Vitamine B30.0 mg-
Vitamine B60.0 mg2%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur4.0 mcg1%
Mineralen
Calcium35 mg3%
IJzer0.2 mg1%
Kalium85 mg2%
Magnesium11 mg3%
Zink0.3 mg3%
Fosfor8.0 mg1%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.1 mg11%

Productinformatie

NEVO code: 1160
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 13 oktober 2026