Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Appel

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

56kcal

Eiwitten

0.3 g

1% ADH

Koolhydraten

12.0 g

4% ADH

Vetten

0.2 g

0% ADH

Vezels

2.0 g

7% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
56 kcal3%
Eiwitten
0.3 g1%
Koolhydraten
12 g4%
Vetten
0.2 g0%
Vezels
2.0 g7%
Suikers
10 g21%
Natrium
1.0 mg0%
Meervoudig onverzadigd
0.1 g0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën56 kcal3%
Eiwitten0.3 g1%
Koolhydraten12 g4%
Vetten0.2 g0%
Vezels2.0 g7%
Suikers10 g21%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium1.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.1 g0%
Vitamines
Vitamine A2.0 mcg0%
Vitamine C5.0 mg6%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.3 mg2%
Vitamine K3.0 mcg3%
Vitamine B10.0 mg1%
Vitamine B20.0 mg1%
Vitamine B30.2 mg1%
Vitamine B60.0 mg2%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur0.0 mcg-
Mineralen
Calcium4.0 mg0%
IJzer0.1 mg1%
Kalium123 mg3%
Magnesium5.0 mg1%
Zink0.1 mg1%
Fosfor11 mg1%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.0 mg3%

Productinformatie

NEVO code: 875
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026