Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Ananas, vers

Groente & Fruit
NEVO 2025

Macronutrienten

54kcal

Eiwitten

0.5 g

1% ADH

Koolhydraten

12.0 g

4% ADH

Vetten

0.1 g

0% ADH

Vezels

1.6 g

6% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
54 kcal3%
Eiwitten
0.5 g1%
Koolhydraten
12 g4%
Vetten
0.1 g0%
Vezels
1.6 g6%
Suikers
12 g23%
Meervoudig onverzadigd
0.1 g0%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën54 kcal3%
Eiwitten0.5 g1%
Koolhydraten12 g4%
Vetten0.1 g0%
Vezels1.6 g6%
Suikers12 g23%
Verzadigd vet0.0 g-
Natrium0.0 mg-
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd0.0 g-
Meervoudig onverzadigd0.1 g0%
Vitamines
Vitamine A4.0 mcg0%
Vitamine C43 mg48%
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E0.1 mg1%
Vitamine K0.2 mcg0%
Vitamine B10.1 mg7%
Vitamine B20.0 mg2%
Vitamine B30.4 mg3%
Vitamine B60.1 mg5%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur0.0 mcg-
Mineralen
Calcium12 mg1%
IJzer0.2 mg1%
Kalium116 mg2%
Magnesium15 mg4%
Zink0.2 mg2%
Fosfor8.0 mg1%
Selenium0.0 mcg-
Koper0.1 mg11%
Mangaan0.9 mg40%

Productinformatie

NEVO code: 150
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026