Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Amandelen, geblancheerd

Noten & Zaden
NEVO 2025

Macronutrienten

631kcal

Eiwitten

21.7 g

43% ADH

Koolhydraten

7.1 g

3% ADH

Vetten

55.8 g

72% ADH

Vezels

7.0 g

25% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
631 kcal32%
Eiwitten
22 g43%
Koolhydraten
7.1 g3%
Vetten
56 g72%
Vezels
7.0 g25%
Suikers
3.8 g8%
Verzadigd vet
3.7 g19%
Natrium
5.0 mg0%
Enkelvoudig onverzadigd
35 g79%
Meervoudig onverzadigd
15 g66%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën631 kcal32%
Eiwitten22 g43%
Koolhydraten7.1 g3%
Vetten56 g72%
Vezels7.0 g25%
Suikers3.8 g8%
Verzadigd vet3.7 g19%
Natrium5.0 mg0%
Cholesterol0.0 mg-
Transvetten0.0 g-
Enkelvoudig onverzadigd35 g79%
Meervoudig onverzadigd15 g66%
Vitamines
Vitamine A0.0 mcg-
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.0 mcg-
Vitamine E22 mg145%
Vitamine B10.1 mg13%
Vitamine B20.7 mg54%
Vitamine B37.9 mg49%
Vitamine B60.1 mg4%
Vitamine B120.0 mcg-
Foliumzuur26 mcg7%
Mineralen
Calcium283 mg22%
IJzer3.3 mg18%
Kalium822 mg17%
Magnesium305 mg73%
Zink3.1 mg28%
Fosfor625 mg50%
Selenium2.0 mcg4%
Koper0.7 mg72%
Mangaan1.8 mg80%

Productinformatie

NEVO code: 198
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 11 oktober 2026