Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Tomaten, gepeld uit blik

Groente & Fruit
USDA

Macronutrienten

19kcal

Eiwitten

0.9 g

2% ADH

Koolhydraten

3.4 g

1% ADH

Vetten

0.2 g

0% ADH

Vezels

0.9 g

3% ADH

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
19 kcal1%
Eiwitten
0.9 g2%
Koolhydraten
3.4 g1%
Vetten
0.2 g0%
Vezels
0.9 g3%
Suikers
2.6 g5%
Verzadigd vet
0.0 g0%
Natrium
112 mg5%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën19 kcal1%
Eiwitten0.9 g2%
Koolhydraten3.4 g1%
Vetten0.2 g0%
Vezels0.9 g3%
Suikers2.6 g5%
Verzadigd vet0.0 g0%
Natrium112 mg5%
Vitamines
Vitamine C7.7 mg9%
Mineralen
Calcium20 mg2%
IJzer0.9 mg5%
Kalium203 mg4%
Magnesium11 mg3%
Zink0.1 mg1%
Fosfor17 mg1%
Koper0.1 mg7%
Mangaan0.1 mg3%

Productinformatie

Externe bronnen:
USDA FDC: 2685578
Bron: USDA FoodData CentralLaatst bijgewerkt: 21 oktober 2026