Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Mon chou

Zuivel & Eieren
NEVO 2025

Macronutrienten

316kcal

Eiwitten

6.8 g

14% ADH

Koolhydraten

2.4 g

1% ADH

Vetten

31.0 g

40% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Koolhydraten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
316 kcal16%
Eiwitten
6.8 g14%
Koolhydraten
2.4 g1%
Vetten
31 g40%
Suikers
2.4 g5%
Verzadigd vet
20 g101%
Natrium
240 mg10%
Cholesterol
125 mg42%
Transvetten
0.6 g
Enkelvoudig onverzadigd
6.8 g15%
Meervoudig onverzadigd
0.8 g4%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën316 kcal16%
Eiwitten6.8 g14%
Koolhydraten2.4 g1%
Vetten31 g40%
Vezels0.0 g-
Suikers2.4 g5%
Verzadigd vet20 g101%
Natrium240 mg10%
Cholesterol125 mg42%
Transvetten0.6 g-
Enkelvoudig onverzadigd6.8 g15%
Meervoudig onverzadigd0.8 g4%
Vitamines
Vitamine A344 mcg38%
Vitamine C0.0 mg-
Vitamine D0.3 mcg2%
Vitamine K2.9 mcg2%
Vitamine B10.0 mg3%
Vitamine B20.3 mg22%
Vitamine B32.5 mg16%
Vitamine B60.1 mg4%
Vitamine B120.3 mcg13%
Foliumzuur23 mcg6%
Mineralen
Calcium200 mg15%
IJzer0.3 mg2%
Kalium100 mg2%
Magnesium10 mg2%
Fosfor150 mg12%

Productinformatie

NEVO code: 719
Bewerkingsgraad (NOVA): 3 - bewerkt
Glycemische index: Niet van toepassing
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 14 oktober 2026