Ga naar inhoud
Leefstijl webinars - leren van artsen en onderzoekers. Onze webinars

Emmentaler, geraspt

Zuivel & Eieren
NEVO 2025

Macronutrienten

387kcal

Eiwitten

29.0 g

58% ADH

Koolhydraten

0.0 g

Vetten

30.0 g

38% ADH

Vezels

0.0 g

Eiwitten
Vetten

% Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid

Calorieën
387 kcal19%
Eiwitten
29 g58%
Vetten
30 g38%
Verzadigd vet
20 g98%
Natrium
450 mg20%
Cholesterol
70 mg23%
Transvetten
0.8 g
Enkelvoudig onverzadigd
6.3 g14%
Meervoudig onverzadigd
0.9 g4%

% ADH = percentage van Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid (volwassenen)

Nutrientenprofiel

Vitamines (% ADH)

Mineralen (% ADH)

Volledige voedingswaarden per 100 g

VoedingsstofPer 100 g% ADH
Energie & Macronutrienten
Calorieën387 kcal19%
Eiwitten29 g58%
Koolhydraten0.0 g-
Vetten30 g38%
Vezels0.0 g-
Suikers0.0 g-
Verzadigd vet20 g98%
Natrium450 mg20%
Cholesterol70 mg23%
Transvetten0.8 g-
Enkelvoudig onverzadigd6.3 g14%
Meervoudig onverzadigd0.9 g4%
Vitamines
Vitamine A340 mcg38%
Vitamine C1.0 mg1%
Vitamine D0.3 mcg2%
Vitamine E0.9 mg6%
Vitamine K46 mcg38%
Vitamine B10.1 mg4%
Vitamine B20.3 mg26%
Vitamine B36.7 mg42%
Vitamine B60.1 mg4%
Vitamine B122.7 mcg113%
Foliumzuur20 mcg5%
Mineralen
Calcium1020 mg78%
IJzer0.3 mg2%
Kalium107 mg2%
Magnesium43 mg10%
Zink5.1 mg46%
Fosfor636 mg51%
Selenium7.0 mcg13%
Koper0.2 mg22%

Productinformatie

NEVO code: 724
Bron: NEVO online versie 2025/9.0, RIVM, BilthovenLaatst bijgewerkt: 12 oktober 2026