Interview Maarten Ploeg, programmadirecteur 2diabeat
Diabetes bestrijden doe je in de wijk, waar de mensen zijn die je wilt bereiken. Met die gedachte is 2diabeat twee jaar geleden gestart. Directeur Maarten Ploeg over de ervaringen en lessen.
Diabetes type 2
Diabetes bestrijden doe je in de wijk, waar de mensen zijn die je wilt bereiken. Met die gedachte is 2diabeat twee jaar geleden gestart. Directeur Maarten Ploeg over de ervaringen en lessen.
Toen Achiekoela Sadhoe merkte dat hij zijn diabetes kon omkeren, besloot hij anderen te gaan helpen hetzelfde te bereiken
Toen Lizette Tabak hoorde dat ze diabetes type 2 had, werd ze lid van een supportgroep van Je Leefstijl Als Medicijn. Inmiddels zijn haar waardes onder controle
Ervaringsdeskundigen weten als geen ander hoe ze iemand kunnen helpen. Professor David van Bodegom over de kracht van peercoaching in de zorg.
Een podcast van Bea Pols met Wim Tilburgs. Een veteraan met een missie. Van ziekenzorg naar gezondheidszorg met Stichting Je Leefstijl Als Medicijn.
Bestaande leefstijlprogramma’s kunnen diabetici met een moslimachtergrond moeilijk bereiken. Echter de vastenmaand Ramadan biedt een uitstekend aanknopingspunt.
Wij als mensen met diabetes type 2 voelen ons niet gehoord en in de steek gelaten. Ook naar het advies van onze medisch specialisten wordt niet geluisterd.
Stichting Je Leefstijl Als Medicijn is het niet eens met de richtlijnen goede voeding voor mensen met diabetes type 2. We hebben daarom een commentaar ingediend
Eén missie, één doel, samen strijden voor verandering. Wim Tilburgs te gast in de podcast van Richard de Leth; OERsterk, de podcast.
Het programma 2diabeat zet zich net als Stichting Je Leefstijl Als Medicijn in om een trendbreuk in de toename van diabetes type 2 te realiseren
Dit was het laatste bericht
Dit was het laatste bericht